SymfonyCafé Lviv

30/06/2015 0 symfony, подія, docker

Ці понеділки… Початок робочого тижня часто видається тяжким. Але є один безвідмовний спосіб, як зробити понеділки не такими складними. Це — SymfonyCafe!

Такий захід у Львові проводиться вже вдруге. Незважаючи на будній день, до нас приєдналось досить багато любителів Symfony — нас було близько 40. Місцем зустрічі обрали антикафе Communa, а почали о 19:00.

В програмі було дві доповіді на “симфонічну” тематику. Доповідачі вибрали багато цікавих випадків з своєї повсякденної розробницької практики і охоче ділилися своїм досвідом з відвідувачами.

Першим доповідав Дмитро Монастирецький з компанії InternetDevels. Його доповідь стосувалася TDD i BDD. Найбільш цікавою вона була для тих, хто переймається тестуванням своїх веб-додатків на Symfony і хоче максимально оптимізувати цей процес. Якщо ви пропустили дану подію, не спішіть перейматися: завантажити виступ-презентацію Дмитра можна за посиланням "Як я почав TDDешити та BDDешити".

Photo 2

Після цього ми зробили невелику перерву. Відвідувачі мали змогу поспілкуватись між собою та з доповідачами за чашечкою ароматного чаю чи какао — у гарній і розслабленій атмосфері.

А продовжив наш захід Роман Родоманський з компанії ЕРАМ. Хто був на першому львівському SymfonyCafe, той його вже знає. Цього разу він теж обрав цікаву тему — "Dockerizing Symfony2 app". І, знову ж таки, все оптимізовано, все доступно онлайн для тих, хто не був на нашому "кафе", але хотів би надолужити втрачене.

Photo 3

Обидві доповіді були дуже цікавими і корисними, тому зустріч плавно “перетекла” у after party в один із затишних львівських барів — Під Клепсидрою.  Там ми змогли познайомитись ближче і обговорити найцікавіші моменти заходу.

Хочемо подякувати організаторам заходу — компаніям InternetDevels та ЕРАМ, а також кожному з його відвідувачів. Сподіваємося зустрітись із вами всіма на наступному SymfonyCafe. Вже кортить дізнатися, де і коли? Слідкуйте за нашими оновленнями, і тоді точно не пропустите нічого цікавого :)

Поділитися