Symfony.ua запуск

18/03/2015 0 symfony, подія

Symfony - перспективна технологія веб розробки. Спільнота симфоністів активно розростається, тому потребує місця, де б усі могли обмінюватись новинами, ділитись досвідом, отримувати нові знання і просто спілкуватися. Для всього цього і призначений наш портал Symfony.ua!

Symfony.ua буде містити розділи новин, питань і відповідей, форум і ще багато цікавих розділів. Ми маємо на меті надати симфоністам можливості для спілкування і розвитку, щоб українська спільнота Symfony могла достойно показати себе у світі.

Портал розвивається за офіційної підтримки творців Symfony, компанії SensioLabs. Ми перекладаємо The Symfony Book з їхнього сайту, тому навіть симфоністи-початківці зможуть “прокачати скіл” і стати повноправними членами спільноти. У книзі надається інформація про найважливіші аспекти розробки на Symfony і основні компоненти фреймворка. Все це подається дуже доступно, ілюструється прикладами та зразками коду.

Якщо у вас є якість пропозиції по сайту (що додати чи змінити, який додатковий функціонал необхідно ввести і т.д.) — повідомте нам!

Слідкуйте за усіма новинами спільноти у соцмережах:

Twitter.com

Google Plus

Facebook

ВКонтакті

Linkedin

Поділитися