Для яких проектів використовувати Symfony

18/03/2015 0 symfony, розробка

У одному з попередніх постів ми вчились створювати найпростіший додаток — Hello World. Тепер, коли можна починати заглиблюватись у складніші деталі, варто спочатку визначитись, для розробки яких сайтів доцільно використовувати Symfony. Відповідь однозначна — для всіх :)

 

Але давайте детальніше поговоримо про причини такого рішеня. Ми опитали декількох розробників-сімфоністів і ось результат:

 

- Я зробив вибір на користь Symfony в першу чергу через вбудовану систему кешування, ESI і проект StackPHP. При старті проекту без цих компонентів можна обійтися, але з часом, коли сайт “обростає” новим функціоналом, можливість швидко і безболісно розширювати сайт просто безцінна.

(Олександр, Symfony-розробник, фрілансер)

 

- Я готова використовувати тільки технології розробки з достатньою документацією по функціоналу. А ще фреймворк має бути стандартизований і гнучкий. Буває так, що нам потрібно швидко замінити одного члена команди на іншого у ході розробки проекту. У більшості фреймворків потрібно довго і нудно розбиратися. А в коді на Symfony можна досить легко зрозуміти, куди вписувати контроллер і за якою логікою будується додаток. Це заощаджує час для виконання реальних задач по проекту.

(Олена, Project Manager, InternetDevels)

 

- Мені потрібна стабільна і надійна технологія, але щоб при цьому її можна було легко розширяти і пристосовувати під свої потреби. З Symfony все це можливо. Можна використовувати лише деякі компоненти фреймворка в залежності від вимог проекту, або взаємодіяти з сторонніми ресурсами (наприклад, з базами даних, НТТР клієнтами і т.п.). В Symfony завжди можна знайти відповідний бандл для цього.

(Денис, Symfony-розробник, фрілансер)

 

- Я шукав одну технологію, достатньо гнучку для виконання проектів різного типу і направленості. Класно, звичайно, коли є широкий вибір між технологіями, але з часом від цього голова йде обертом. Легше один раз обрати гнучкий і зручний варіант, ніж кожного разу витрачати час і думати над цим питанням. Так от, Symfony — це один з найкращих варіантів. Так я можу сконцентруватись на одному фреймворку і краще вивчити його.

(Тарас, Symfony-розробник, InternetDevels)

 

Ось що кажуть досвідчені в цьому люди. Висновок: Symfony — гнучка, надійна і універсальна технологія.

Поділитися